Meesterklasse
Meesterklasse Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Panfox 16 60 xx 6½ 6½ . 8 8 8 6 8 9 play-offs
2. HSG 12 52 3½ xx 7½ 7 7 . 4½ 7 8½ 7 play-offs
3. Magnus BSG 12 48 3½ 2½ xx 6 . 7½ 6½ 6½ 7 8½ play-offs
4. Amstelveen 8 39 . 3 4 xx 3½ 6 6½ 5½ 3½ 7
5. ESGOO 8 37½ 2 3 . 6½ xx 6 4½ 5 5½ 5
6. Rotterdam 7 36 2 . 2½ 4 4 xx 5½ 5 7½ 5½
7. Groningen 5 34 2 5½ 3½ 3½ 5½ 4½ xx 4½ . 5
8. LSG 4 34½ 4 3 3½ 4½ 5 5 5½ xx 4 .
9. SMB 4 30 2 1½ 3 6½ 4½ 2½ . 6 xx 4
10. Utrecht 4 29 1 3 1½ 3 5 4½ 5 . 6 xx
za 18 mrt Magnus BSG - Utrecht 8½ - 1½
za 18 mrt Amstelveen - HSG 3 - 7
za 18 mrt LSG - Groningen 5½ - 4½
za 18 mrt Panfox - SMB 8 - 2
za 18 mrt ESGOO - Rotterdam 6 - 4
zo 19 mrt Utrecht - Rotterdam 4½ - 5½
zo 19 mrt SMB - ESGOO 4½ - 5½
zo 19 mrt Groningen - Panfox 2 - 8
zo 19 mrt HSG - LSG 7 - 3
zo 19 mrt Magnus BSG - Amstelveen 6 - 4
za 29 apr Amstelveen - Utrecht 7 - 3
za 29 apr LSG - Magnus BSG 3½ - 6½
za 29 apr Panfox - HSG 6½ - 3½
za 29 apr ESGOO - Groningen 4½ - 5½
za 29 apr Rotterdam - SMB 7½ - 2½
zo 30 apr Utrecht - SMB 6 - 4
zo 30 apr Groningen - Rotterdam 4½ - 5½
zo 30 apr HSG - ESGOO 7 - 3
zo 30 apr Magnus BSG - Panfox 3½ - 6½
zo 30 apr Amstelveen - LSG 5½ - 4½
Uitslagen 9e ronde en eindstanden
1e klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. Schaakstad A'doorn 1 xx 3 8 6½ 7½ 7½ 7 8 8½ 8½ 16 64½ K
2. Philidor Leeuwarden 7 xx 6 7½ 7 5½ 4 5 9 6½ 15 57½
3. Oegstgeest '80 2 4 xx 7½ 7½ 5½ 7 5½ 8½ 6 14 53½
4. Paul Keres 3½ 2½ 2½ xx 7 8½ 5 7½ 6 6½ 11 49
5. Unitas 2½ 3 2½ 3 xx 4½ 5½ 6½ 7 5½ 8 40
6. Caissa 2½ 4½ 4½ 1½ 5½ xx 6 3 6 6 8 39½
7. Euwe 3 6 3 5 4½ 4 xx 5½ 4½ 6½ 7 42
8. HWP Zaanstad 2 5 4½ 2½ 3½ 7 4½ xx 7 4½ 5 40½
9. G&D Software L'borg 1½ 1 1½ 4 3 4 5½ 3 xx 5½ 4 29 D
10. Hardenberg 1½ 3½ 4 3½ 4½ 4 3½ 5½ 4½ xx 2 34½ D
Caissa - Paul Keres 1½ - 8½
Unitas - HWP Zaanstad 6½ - 3½
Oegstgeest '80 - Schaakstad A'doorn 1 2 - 8
G&D Software L'borg - Philidor Leeuwarden 1 - 9
Euwe - Hardenberg 6½ - 3½
1e klasse B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. Panfox 2 xx 4½ 5½ 7 7 9½ 8½ 8 8½ 8 16 66½ K
2. Stukkenjagers 5½ xx 4 6 6½ 8 4½ 6½ 7½ 6 14 54½
3. DD 4½ 6 xx 5 4½ 5½ 6½ 6½ 6 7 13 51½
4. HWP Sas van Gent 3 4 5 xx 3½ 6 8 6 6½ 7 11 49
5. Eindhoven 3 3½ 5½ 6½ xx 4 8 5 6½ 6½ 11 48½
6. SMB 2 ½ 2 4½ 4 6 xx 5½ 3½ 6 6½ 8 38½
7. DSC 1½ 5½ 3½ 2 2 4½ xx 6 7 5½ 8 37½
8. Utrecht 2 2 3½ 3½ 4 5 6½ 4 xx 7 4 5 39½
9. Riksen/DVP 1½ 2½ 4 3½ 3½ 4 3 3 xx 8 2 33 D
10. CSV 2 4 3 3 3½ 3½ 4½ 6 2 xx 2 31½ D
CSV - Utrecht 2 6 - 4
Panfox 2 - DSC 8½ - 1½
Eindhoven - DD 5½ - 4½
Stukkenjagers - Riksen/DVP 7½ - 2½
SMB 2 - HWP Sas van Gent 4 - 6
2e klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. Amstelveen 2 xx 4 4½ 6 3½ 4½ 5 4½ 7 6½ 15 45½ K
2. HSG 2 4 xx 4 6½ 4½ 3½ 5 4 4½ 5 13 41
3. ASV 1 3½ 4 xx 4 4½ 4 3 4½ 4½ 5½ 11 37½
4. Wageningen 2 1½ 4 xx 5½ 4 4½ 1½ 5 6 10 34
5. Groningen 2 4½ 3½ 3½ 2½ xx 6 4 4½ 3½ 6½ 9 38½
6. ZSC Saende 3½ 4½ 4 4 2 xx 5 4½ 4 3½ 9 35
7. Euwe 2 3 3 5 3½ 4 3 xx 4 6 4½ 8 36
8. Fischer Z 3½ 4 3½ 6½ 3½ 3½ 4 xx 5 4 7 37½
9. Dr. Max Euwe 1 3½ 3½ 3 4½ 4 2 3 xx 5½ 5 30 D
10. Tal 2 1½ 3 2½ 2 1½ 4½ 3½ 4 2½ xx 3 25 D
Wageningen - Fischer Z 1½ - 6½
ASV 1 - Amstelveen 2 3½ - 4½
Dr. Max Euwe - ZSC Saende 4 - 4
Tal 2 - HSG 2 3 - 5
Euwe 2 - Groningen 2 4 - 4
2e klasse B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. Tal 1 xx 3½ 4½ 7 5½ 4½ 6 4 5 4½ 15 44½ K
2. Purmerend 4½ xx 3½ 5½ 3½ 6 5½ 6 5 6 14 45½
3. LSG 2 3½ 4½ xx 4 4 6 2½ 7½ 6½ 5½ 12 44
4. De Eenhoorn 1 2½ 4 xx 4 4½ 5 4 4½ 5 11 34½
5. SOPSWEPS'29 2½ 4½ 4 4 xx 4 3½ 4 4½ 5½ 10 36½
6. AAS 3½ 2 2 3½ 4 xx 5 3½ 4½ 4½ 7 32½
7. Grasmat 2 2½ 5½ 3 4½ 3 xx 5½ 2½ 4 7 32½
8. Weenink 4 2 ½ 4 4 4½ 2½ xx 5½ 3 7 30
9. O-O-O 3 3 1½ 3½ 3½ 3½ 5½ 2½ xx 4½ 4 30½ D
10. VHS 3½ 2 2½ 3 2½ 3½ 4 5 3½ xx 3 29½ D
LSG 2 - SOPSWEPS'29 4 - 4
O-O-O - Purmerend 3 - 5
Grasmat - AAS 3 - 5
Tal 1 - Weenink 4 - 4
VHS - De Eenhoorn 3 - 5
2e klasse C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. De Pion Roosendaal xx 4 4½ 5½ 4½ 5 5 5 4½ 5½ 17 43½ K
2. RSR/Ivoren Toren 4 xx 5 5 4 5 4½ 4 5 6½ 15 43
3. Rotterdam 2 3½ 3 xx 4 4 6½ 5½ 4 4½ 5 11 40
4. CIOB/Groothoofd 2½ 3 4 xx 6 4 3 6 5½ 7 10 41
5. Overschie 3½ 4 4 2 xx 6 4½ 5 3½ 5½ 10 38
6. Middelburg 3 3 1½ 4 2 xx 4½ 6 4½ 6½ 9 35
7. Charlois/Europoort 3 3½ 2½ 5 3½ 3½ xx 5 4½ 2½ 6 33
8. HWP Sas van Gent 2 3 4 4 2 3 2 3 xx 6 5 6 32
9. De Ooievaar 3½ 3 3½ 2½ 4½ 3½ 3½ 2 xx 4 3 30 D
10. Rijswijk 2½ 1½ 3 1 2½ 1½ 5½ 3 4 xx 3 24½ D
Overschie - De Ooievaar 3½ - 4½
Middelburg - Charlois/Europoort 4½ - 3½
RSR/Ivoren Toren - CIOB/Groothoofd 5 - 3
Rotterdam 2 - De Pion Roosendaal 3½ - 4½
Rijswijk - HWP Sas van Gent 2 3 - 5
2e klasse D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. HMC xx 5 4½ 5½ 4½ 5½ 4½ 3½ 4½ 4 15 41½ K
2. Venlo 3 xx 5 3 4½ 4½ 4½ 6 5½ 8 14 44
3. Promotie 3½ 3 xx 4 5 4 5 4½ 5½ 4 11 38½
4. Magnus BSG 2 2½ 5 4 xx 3½ 3 3 6 6 5½ 9 38½
5. Hoensbroek ME 3½ 3½ 3 4½ xx 3 5 5 5 4 9 36½
6. HSC Helmond 2½ 3½ 4 5 5 xx 3½ 4½ 3½ 5 9 36½
7. Veldhoven 3½ 3½ 3 5 3 4½ xx 1½ 4½ 4 7 32½
8. PION Groesbeek 4½ 2 3½ 2 3 3½ 6½ xx 2½ 6 6 33½
9. ASV 2 3½ 2½ 2½ 2 3 4½ 3½ 5½ xx 6 6 33 D
10. Paul Keres 2 4 0 4 2½ 4 3 4 2 2 xx 4 25½ D
Hoensbroek ME - Paul Keres 2 4 - 4
ASV 2 - HMC 3½ - 4½
HSC Helmond - Magnus BSG 2 5 - 3
Venlo - PION Groesbeek 6 - 2
Promotie - Veldhoven 5 - 3
3e klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. Haren xx 5½ 5½ 4½ 5 6 5 4½ 4 5 17 45 K
2. Unitas 2 2½ xx 3 5½ 5½ 5 6½ 5½ 6½ 6 14 46
3. Emanuel Lasker 2½ 5 xx 4 4 5 4½ 2½ 4½ 4½ 12 36½
4. Philidor Lw 2 3½ 2½ 4 xx 3½ 7 5½ 4½ 5 3½ 9 39
5. Groningen 3 3 2½ 4 4½ xx 5 3½ 3 4 5½ 8 35
6. Sneek 2 3 3 1 3 xx 5½ 4 5 6½ 7 33
7. Staunton 3 1½ 3½ 2½ 4½ 2½ xx 4½ 4 4½ 7 30½
8. Groningen 5 3½ 2½ 5½ 3½ 5 4 3½ xx 4 1½ 6 33
9. Amersfoort 2 4 1½ 3½ 3 4 3 4 4 xx 5 6 32 D
10. SISSA 3 2 3½ 4½ 2½ 1½ 3½ 6½ 3 xx 4 30 D
SISSA - Groningen 5 6½ - 1½
Unitas 2 - Emanuel Lasker 3 - 5
Sneek - Staunton 5½ - 2½
Amersfoort 2 - Philidor Lw 2 3 - 5
Haren - Groningen 3 5 - 3
3e klasse B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. O & O Kampen xx 3½ 4½ 4½ 6½ 4½ 6 6½ 6 5½ 16 47½ K
2. Schaakstad A'doorn 3 4½ xx 4 5½ 4 4 5 5 5½ 4½ 15 42
3. ESGOO 2 3½ 4 xx 2 4 6 6 5½ 6½ 6 12 43½
4. BAT SV 3½ 2½ 6 xx 5½ 3½ 4½ 5 4 4½ 11 39
5. Groningen 4 1½ 4 4 2½ xx 4 5 4 5 6 10 36
6. HSC Hengelo 3½ 4 2 4½ 4 xx 4 4 4½ 5½ 10 36
7. Almelo 2 3 2 3½ 3 4 xx 5½ 5½ 2½ 5 31
8. ESG 1½ 3 2½ 3 4 4 2½ xx 4 4 4 28½
9. Lelystad 2 2½ 1½ 4 3 3½ 2½ 4 xx 5 4 28 D
10. Unitas 3 2½ 3½ 2 3½ 2 2½ 5½ 4 3 xx 3 28½ D
Lelystad - ESG 4 - 4
Unitas 3 - Almelo 5½ - 2½
ESGOO 2 - Schaakstad A'doorn 3 4 - 4
HSC Hengelo - BAT SV 4½ - 3½
O & O Kampen - Groningen 4 6½ - 1½
3e klasse C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. Messemaker 1847 xx 6 4 5 5 7½ 5½ 3 6 3 13 45 K
2. Oud Zuylen 2 xx 4½ 5 5½ 5½ 5 4 4 4 13 39½
3. Amstelveen 3 4 3½ xx 2½ 2½ 4½ 4½ 5 7 7½ 11 41
4. Schaakstad A'doorn 2 3 3 5½ xx 1½ 4 4 5 6 5 10 37
5. En Passant 3 2½ 5½ 6½ xx 4½ 3½ 3 4 5 9 37½
6. Almere ½ 2½ 3½ 4 3½ xx 6 5½ 5½ 4½ 9 35½
7. Amersfoort 1 2½ 3 3½ 4 4½ 2 xx 5½ 5½ 4 8 34½
8. ASC 5 4 3 3 5 2½ 2½ xx 4 5 8 34
9. De Raadsheer 2 4 1 2 4 2½ 2½ 4 xx 5 5 27 D
10. Caissa 2 5 4 ½ 3 3 3½ 4 3 3 xx 4 29 D
Caissa 2 - De Raadsheer 3 - 5
Messemaker 1847 - Amstelveen 3 4 - 4
En Passant - Schaakstad A'doorn 2 6½ - 1½
Amersfoort 1 - ASC 5½ - 2½
Almere - Oud Zuylen 2½ - 5½
3e klasse D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. LSG 5 xx 5 5 4½ 4½ 3 3½ 5 4½ 6½ 14 41½ K
2. Bloemendaal 3 xx 4 4 4 5 5½ 3½ 6½ 5½ 11 41
3. Voorschoten 3 4 xx 6 5 4½ 3 4½ 3 5½ 11 38½
4. De Zwarte Pion 3½ 4 2 xx 4½ 5 4½ 6 5 3½ 11 38
5. Nieuwendam 3½ 4 3 3½ xx 5 3 4 5 4½ 8 35½
6. VAS 5 3 3½ 3 3 xx 5½ 4 4½ 4 8 35½
7. Amstelveen 4 4½ 2½ 5 3½ 5 2½ xx 3 5 3½ 8 34½
8. O-O-O 2 3 4½ 3½ 2 4 4 5 xx 3½ 5 8 34½
9. HWP Haarlem 3½ 1½ 5 3 3 3½ 3 4½ xx 6 6 33 D
10. ZSC/Saende 2 1½ 2½ 2½ 4½ 3½ 4 4½ 3 2 xx 5 28 D
LSG 5 - HWP Haarlem 4½ - 3½
O-O-O 2 - Amstelveen 4 5 - 3
De Zwarte Pion - ZSC/Saende 2 3½ - 4½
Nieuwendam - Voorschoten 3 - 5
VAS - Bloemendaal 3 - 5
3e klasse E 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. WSC xx 4½ 5½ 5 4 4 6½ 6½ 5 7½ 16 48½ K
2. DD 2 3½ xx 4½ 5½ 4½ 5 3½ 6½ 4 5 13 42
3. Hillegersberg 2½ 3½ xx 2½ 5 5 5 2½ 4½ 6 10 36½
4. Leiderdorp 3 2½ 5½ xx 4 4 4 4 4½ 4½ 10 36
5. LSG 3 4 3½ 3 4 xx 3½ 4½ 4 5 4½ 9 36
6. Alteveer 4 3 3 4 4½ xx 2½ 4 5 6 9 36
7. Philidor Leiden 1½ 4½ 3 4 3½ 5½ xx 5 4 4 9 35
8. DSC 2 1½ 1½ 5½ 4 4 4 3 xx 3½ 4½ 7 31½
9. Promotie 2 3 4 3½ 3½ 3 3 4 4½ xx 5 6 33½ D
10. Rotterdam 3 ½ 3 2 3½ 3½ 2 4 3½ 3 xx 1 25 D
LSG 3 - Philidor Leiden 4½ - 3½
Leiderdorp - DSC 2 4 - 4
Alteveer - DD 2 3 - 5
Rotterdam 3 - Hillegersberg 2 - 6
Promotie 2 - WSC 3 - 5
3e klasse F 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. Krimpen xx 4 4½ 6½ 6 5 4 6 4½ 6 16 46½ K
2. Zeist 4 xx 4 5 4½ 5 4 3½ 3½ 4 10 37½
3. DJC 3½ 4 xx 5 3½ 5½ 4 4 3½ 7 9 40
4. LSG 4 1½ 3 3 xx 6½ 5 4 6 5 3 9 37
5. Brunssum 2 3½ 4½ 1½ xx 4 5 4 4½ 4 9 33
6. Voerendaal 3 3 2½ 3 4 xx 4 4½ 6½ 5½ 8 36
7. Moerkapelle 4 4 4 4 3 4 xx 2 4 5½ 8 34½
8. DBC 2 4½ 4 2 4 3½ 6 xx 4 3½ 7 33½
9. Dubbelschaak 3½ 4½ 4½ 3 3½ 1½ 4 4 xx 4 7 32½ D
10. Venlo 2 2 4 1 5 4 2½ 2½ 4½ 4 xx 7 29½ D
LSG 4 - Brunssum 6½ - 1½
DBC - Moerkapelle 6 - 2
DJC - Dubbelschaak 3½ - 4½
Venlo 2 - Zeist 4 - 4
Voerendaal - Krimpen 3 - 5
3e klasse G 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. Spijkenisse xx 4 5 4 4 6 6½ 5½ 5 7 15 47 K
2. De Wolstad 4 xx 2½ 4 6 5½ 6½ 6½ 4½ 6 14 45½
3. Stukkenjagers 2 3 5½ xx 4 4 4 7½ 5½ 5½ 5 13 44
4. Bergen op Zoom 4 4 4 xx 5½ 5 3½ 7 6 5 13 44
5. Sliedrecht 4 2 4 2½ xx 4½ 5½ 4 4½ 7 11 38
6. D4 2 2½ 4 3 3½ xx 4½ 4 4 5 7 32½
7. Panfox 3 1½ 1½ ½ 4½ 2½ 3½ xx 6 3½ 4½ 6 28
8. HWP (Sas van Gent) 3 2½ 1½ 2½ 1 4 4 2 xx 5 4 5 26½
9. Charlois/Europoort 2 3 3½ 2½ 2 3½ 4 4½ 3 xx 2½ 3 28½ D
10. Vlissingen 1 2 3 3 1 3 3½ 4 5½ xx 3 26 D
Spijkenisse - De Wolstad 4 - 4
Panfox 3 - Charlois/Europoort 2 3½ - 4½
Sliedrecht - D4 4½ - 3½
Stukkenjagers 2 - Vlissingen 5 - 3
Bergen op Zoom - HWP (Sas van Gent) 3 7 - 1
3e klasse H 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Mp Bp
1. VS Maastricht xx 5 5 4 4 6 4½ 5½ 5 5 16 44 K
2. 't Pionneke 3 xx 5 5 5½ 4 5½ 4½ 6½ 7 15 46
3. Schaesberg 3 3 xx 4½ 4 4 5 4½ 5½ 8 12 41½
4. Eindhoven 2 4 3 3½ xx 4½ 5½ 4½ 3½ 5½ 6½ 11 40½
5. GESS 4 2½ 4 3½ xx 5½ 4 4½ 5 4½ 11 37½
6. Utrecht 3 2 4 4 2½ 2½ xx 5 5 5 8 10 38
7. Dordrecht 3½ 2½ 3 3½ 4 3 xx 5 5½ 3½ 5 33½
8. Veldhoven 2 2½ 3½ 3½ 4½ 3½ 3 3 xx 4 5½ 5 33
9. GOVA-Velp 3 1½ 2½ 2½ 3 3 2½ 4 xx 5 3 27 D
10. Venlo 3 3 1 0 1½ 3½ 0 4½ 2½ 3 xx 2 19 D
Dordrecht - Utrecht 3 3 - 5
GOVA-Velp - Schaesberg 2½ - 5½
Eindhoven 2 - GESS 4½ - 3½
Venlo 3 - 't Pionneke 1 - 7
VS Maastricht - Veldhoven 2 5½ - 2½
|